AKTUALITY | KVC Pansofie

CO JE NOVÉHO? 

 

 

Naše oblíbená a znalá Zuzka Valentová vede i nadále od září těhotenské cvičení, nácviky psychomotorických cvičení a tréninkové aktivity s miminky a  MUDr.Hanka Valdová povede přednášky… Veselá a dynamická Veronika Jiříková vede psychomotorická a poznávací cvičení s batolaty a předškolkovými dětmi i praktické tréninkové aktivity v tomto směru a taktéž psychologické přednášky. Cvičitelka Hanka Konečná se už těší na poporodní cvičení a Alžběta Tučková má plné tašky pomůcek k ekologickým přednáškám o látkových plenkách i nošení dětiček.

 

Též naše ŠKOLKA již přijala své dětičky. Včeličky opět přilétají do vily a svobodomyslní Motýlci zas do Pansofie na nároží náměstí a Krajinské. Ve vile Vilekule čeká všechny i upravená zahrádka a pejsek Fredy, a samozřejmě milovaná Evička, Ivetka a Vláďa.

 

 

RODÍ SE NOVÁ WALDORFSKÁ ŠKOLA, neboť jedna stávající waldorfská škola v Českých Budějovicích nestačí. 

 

Waldorfské školy na celém světě však vznikají ze záslužné práce rodičů jejích dětí.  Každá ruka, srdce, slovo i myšlenka, přiložené k tomuto dílu, je nesmírnou pomocí a přispěje k tomu, že se do waldorfského školství dostane každé dítě z každé rodiny, která o tento vynikající typ vzdělávání projeví zájem.

 

Rodiče dětí, kteří byste rádi vytvořili druhou waldorfskou třídu, máte ještě možnost ozvat se nám na e-mailu: pansofie.sky@gmail.com.

 

 

 

 

 

 

 

 Jinak…

 

Po 15 letech jsme se přestěhovali ze staré Pansofie, z Domu umění na náměstí Přemysla Otakara II., do krásné modré secesní vily v klidné oáze vedoucí z Lannovy třídy hned za knihkupectvím Zlatý klas. Rodí se zde mnoho nového..Naleznete zde Pansofii a její rodinné centrum a školku – dětskou skupinu. Před námi je však právě výše zmíněné budování nového projektu waldorfské školy..

 

Pro sídlo společnosti a hlavní přednáškový sál jsme od Města České Budějovice obdrželi nový krásný prostor na nároží náměstí a Krajinské ul – růžový dům Pansofie, Krajinská 2. Děkujeme!!!

 

Rádi s Vámi budeme spolupracovat..Více na e-mailu pansofie.sky@gmail.com

 

 

 

Vlaďka Dvořáková, ředitelka Pansofie, tel: +420 702 059 642.