AKTUALITY | KVC Pansofie

č. CO JE NOVÉHO? 

 

RÁDI SE S VÁMI OPĚT SETKÁME!!!! !!! 

 

1. ČERVNA ZNOVU OTVÍRÁME!!!! A POKRAČOVAT BUDEME I O PRÁZDNINÁCH!!!

 

Naše oblíbená a znalá Zuzka Valentová vede i nadále od 1.6. těhotenské cvičení, nácviky psychomotorických cvičení a tréninkové aktivity s miminky a MUDr. Radka Jarkovská i MUDr.Hanka Valdová povede přednášky… Veselá a dynamická Veronika Jiříková vede psychomotorická a poznávací cvičení s batolaty a předškolkovými dětmi i praktické tréninkové aktivity v tomto směru a taktéž psychologické přednášky. Cvičitelka Hanka Konečná se už těší na poporodní cvičení a Alběta Tučková má plné tašky pomůcek k ekologickým přednáškám o látkových plenkách i nošení dětiček.

 

ALE POZOR – MYSLÍME NA POVINNÉ ROZESTUPY A TAK JE KAPACITA NAŠICH KURZŮ POUZE 7 OSOB ( 7 RODIČŮ SE SVÝMI DĚTMI). PROTO VÁS VELICE PROSÍME O POCHOPENÍ PRO NOVOU POVINNOST – ZÁVAZNOU REGISTRACI NA KURZY. Povinné je i omlouvání do večera předcházejícího den konání kurzu, abychom mohli umožnit účast náhradníkům.

 

Též naše ŠKOLKA se již těší na své dětičky, stejně jako ony na ni. Včeličky opět přiletí do vily a svobodomyslní Motýlci do Pansofie na nároží náměstí a Krajinské. Ve vile Vilekule čeká všechny i upravená zahrádka a pejsek Fredy, a samozřejmě milovaná Evička, Ivetka, Vendy i Vláďa.

 

 

RODÍ SE NOVÁ WALDORFSKÁ ŠKOLA, neboť jedna stávající waldorfská škola v Českých Budějovicích nestačí. 

 

Waldorfské školy na celém světě však vznikají ze záslužné práce rodičů jejích dětí.  Každá ruka, srdce, slovo i myšlenka, přiložené k tomuto dílu, je nesmírnou pomocí a přispěje k tomu, že se do waldorfského školství dostane každé dítě z každé rodiny, která o tento vynikající typ vzdělávání projeví zájem.

 

Rodiče dětí, kteří byste rádi vytvořili druhou waldorfskou třídu, máte ještě možnost ozvat se nám na e-mailu: pansofie.sky@gmail.com.

 

 

 

 

 

 

 

 Jinak…

 

Po 15 letech jsme se přestěhovali ze staré Pansofie, z Domu umění na náměstí Přemysla Otakara II., do krásné modré secesní vily v klidné oáze vedoucí z Lannovy třídy hned za knihkupectvím Zlatý klas. Rodí se zde mnoho nového..Naleznete zde Pansofii a její rodinné centrum a školku – dětskou skupinu. Před námi je však právě výše zmíněné budování nového projektu waldorfské školy..

 

Pro sídlo společnosti a hlavní přednáškový sál jsme od Města České Budějovice obdrželi nový krásný prostor na nároží náměstí a Krajinské ul – růžový dům Pansofie, Krajinská 2. Děkujeme!!!

 

Rádi s Vámi budeme spolupracovat..Více na e-mailu pansofie.sky@gmail.com

 

 

 

Vlaďka Dvořáková, ředitelka Pansofie, tel: +420 702 059 642.