ŠKOLA | KVC Pansofie

NOVÁ WALDORFSKÁ ŠKOLA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Blíží se čas výběru školy. Možná máte spoustu otázek.  Chtěli byste pro své dítě to nejlepší, ale podle čeho se řídit? 

 

Nejlepší variantou je dozvědět se objektivně co nejvíce. Pansofie, která vždy milovala vzdělání, léta studovala pedagogiku, hlubinnou psychologii i filosofii, Vám přináší možnost objektivně posoudit, jaká pedagogika a proč je pro Vaše dítě vskutku odpovídající a možná pro mnohého zatím neobjevený poklad..Proč ? Patříte mezi lidi, kteří také nezůstávají na povrchu, nespokojí se s jakoukoliv alternativou, ale berou v úvahu skutečně celostně  bytost dítěte ? Ve všech jeho úrovních?  Navíc se všemi důsledky na tělesné i duševní zdraví a celý následující život?  

 

Možná se budete chtít dozvědět více… Právě pro Vás je vhodný cyklus přednášek a seminárních setkávání na toto téma!

 

Každý první pátek v měsíci od 17 h se konají v dalším novém působišti Pansofie v Krajinské ul. 2 , 2.p. – růžový dům Pansofie na nároží náměstí Přemysla Otakara II. a Krajinské ul.  –  pravidelná seminární waldorfská setkávání s cílem objektivně objasňovat základy a podstatu waldorfské pedagogiky. Seminární hodiny vedou zkušení waldorfští pedagogové a odborníci, antroposofové a filosofové. 

 

Pravidelně nás též čekají zajímavé a poutavé přednášky zkušené psycholožky a ředitelky soukromé vysoké školy Akademie sociálního umění Tabor v Praze, PhDr. Anežky Janátové

 

Chcete pomoci dětem? Přidejte se k nově vznikající rodičovské iniciativě a podpořte s námi vznik další budějovické waldorfské školy.

Máte spoustu dalších otázek?  🙂  Tak kontaktujte ředitelku Pansofie..

Těšíme se na setkání…